Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azzal fordulok hozzatok hogy...

Azzal fordulok hozzatok hogy a nemet bankkartyamat(Sparkasse) elnyelte egy itthoni bankautomat Es ugye Magyarba nincs mar Sparkasse bankfiok Hogyha Ausztriaba kimegyek es szemelyesen bemegyek a Sparkassehoz akkor a szamlamrol letudom venni a penzt?

Figyelt kérdés
.

2023. aug. 31. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz a bankhoz kell fordulnod, ami üzemelteti az automatát, ami elnyelte a kártyádat.
2023. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne, ha ahhoz a Magyar bankhoz fordulnál, amelyiknek az automatája benyelte a kártyádat. A külföldi kártyákat visszaadják, és élheted tovább az életed.
2023. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem adják vissza,ok mondtak hogy csak a Sparkasse tudja megoldani ezt a problemat.Szoval megsemmisult a bankkartyam.
2023. aug. 31. 17:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Letiltottad már?

Bizonyára úgy van, hogy ha bemész a bankba, akkor személyivel és lakcímkártyával hozzáférhetsz a számlához.

2023. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem Nemetorszagban lett csinaltatva a bankkartyam,es nem szeretnek odaig elmenni mivel Ausztriaban is van Sparkasse,attol fuggetlen fel tudom venni a penzt hogy nincs osztrak lakcimem?
2023. aug. 31. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Tettél olyan biztonsági korlátozást a számládra, hogy csak Németországban férhetsz hozzá?
2023. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tettem
2023. szept. 1. 04:00
 8/9 anonim ***** válasza:
egy dolgot hozzátennek: az Erste Bank otthon az osztrák Sparkasse leányvállalata, a némethez semmi köze a nevén kívül.
2023. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Ettől függetlenül az osztrákhoz sincs kb. semmi köze.


Tehát attól mert neked van Ausztriában egy osztrák Raiffeisen-es bankszámlád, az automatás pénzfelvételen kívül SEMMIT nem tudsz intézni a magyar Raiffeisen-nél, mivel semmiféle rálátásuk nincs egy másik ország bankrendszeréhez (szép is lenne, ha lenne...).


Német számlával csak a német banknál tudsz intézkedni, teljesen mindegy hogy Sparkasse vagy Raiffeisen vagy bármi más. Hiába van itt is Raiffeisen például, teljesen más a kettő.

2023. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!