Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Örs Vezér téri Ikea helyén mi...

Örs Vezér téri Ikea helyén mi volt mielőtt felépült az áruház?

Figyelt kérdés
Parkoló állt a helyén vagy park, esetleg egy lebontott épület?

2023. szept. 2. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen egy parkos rász volt, a régi "gomba" épület már megvolt, és voltak sok kis üzlet bodék is. Egyszer egy ilyen kis üzletben dolgoztam nyáron, kis butik volt.
2023. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én parkolóra emlékszem, ott nem volt semmilyen gomba. A másik oldalon volt egy pár butik, büfé, ilyesmi, úgy rémlik.
2023. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-nek

Ezt nevezik "gombának"


[link]

mellettük volt sok kis üzlet. Parkoló később lett. De azt sem nevezném parkolónak, inkább csak olyan akiknek volt kocsijuk ott parkoltak résznek. Parkos rész sem olyan volt mint amit ma parknak nézzünk, inkább csak olyan tessék-lássék növényes rész. Az ikea mögötti panellakások már megvoltak, spkat jártam oda, mert sok barátom, barátnőm ott lakott.

2023. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még valamit. A másik oldalon a 13-as villamos végállomása volt ahol megtudott fordulni, és ment visszafelé Kőbányára. Ott is voltak kis butik sorok.
2023. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Ott" alatt én a kérdéses területet, azaz az Ikea helyét értettem, ahol most park van. Kellett ott lennie parkolónak, mert valahol parkolni kellett akkor is, nem csak BKV-val mentek a Sugárba. Tudom, mik voltak még, hol voltak a buszvégállomások az Árkád helyén, stb, csak nem ezekről szólt a kérdés.
2023. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!