Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan, hol keresnél viszonyla...

Hogyan, hol keresnél viszonylag kevés kilómétert futott, jó állapotú autót? Hogyan lehet az ilyenre rálelni? Ismerettségi köröm kicsi. A hirdetésekre egyszerre ugranak a nepperekl

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerencsével
2023. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél új autót
2023. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az eddigi "hasznos" válaszok után közölném, hogy olyanra vagyok kíváncsi, h hogyan tudnám eljuttatni olyan ember fülébe, hogy autót vennék akinek lenne eladó olyan ami nekem kell...
2023. szept. 8. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasznaltauto.hu, van számos szűrési lehetőség, például futott kilométerre is. Illetve a kedvencem a "kevés kilométert futott". Senki sem tekeri az órákat, áhh, dehogy...:D Illetve inkább veszek egy jól karbantartott autót 250000 km-rel, mint egy lefingott példányt, amiben a lefutott 80000 km során egyszer sem cseréltek mondjuk olajat. Egyébként egyszerű a válasz, elmész, megnézed, ha nem értesz hozzá megnézeted, és ha tetszik/rendben van megveszed, ha pedig problémás akkor nem. A használtautóvásárlás általában nem úgy működik, hogy megveszi az ember az elsőt amit megnéz.
2023. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A hirdető oldalakat én is látom, de azt bárki és aki szemfülesebb, jobban ért az autókhoz pillanatok alatt megveszi.

Azt nem tudom, hogy a nepperek is honnan vesznek meg jó állapotú keveset futott magyar autókat.

2023. szept. 9. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Például szét lehet nézni a navnál, ugyanis a bűncselekmények miatt lefoglalt autókat például elárverezik. De attól még nem tudhatod, hogy az műszakilag hibátlan-e, vagy sem. Mindegy, hogy honnan, kitől veszel használt autót, ha nem ismered az előző tulajdonost személyesen, akkor számolj azzal, hogy a vásárlás után jócskán kell rá költened. Ugye az olaj, és a szűrők cseréje alap, új gumiszett kapásból ~200, és akkor még nem beszéltem például a féktárcsákról/betétekről, esetleg a lengőkarszilentekről, utóbbi ugyan párezer forint, a munkaköltség viszont nem igazán. Erre nincs abszolút igazság. Az első autómat neppertől vettem olcsón, persze egy huszonéves lefingott volkswagen volt, és amikor elkezdett kávét főzni a kiegyenlítő tartályba (értsd: hengerfejes lett), akkor azt mondtam, hogy én erre nem vagyok hajlandó tovább költeni. Így szintén neppertől vettem meg a második autómat, némiképp drágábban, és legalább még be is tudtam számíttatni azt a fost, persze a vételárának töredékéért. A mostani kocsimmal viszont teljes mértékben elégedett vagyok, nyilván a kopó alkatrészek cseréje nem lep meg, ezen felül semmi komolyabb gond nincs vele, imádom.
2023. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!