Melyik ez a mese?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta keresem ezt a mesét, de már nem emlékszem a címére. A leírásom alapján esetleg felismeri valaki?

a mese azt hiszem hogy a minimaxon ment a 2010es években, 2 világ volt benne az egyik az embereké (azt hiszem hogy nagyvárosnak hívták de nem biztos) és volt egy másik amiben állatok éltek(ezt azt hiszem zsebvárosnak hívták de nem biztos). az állatos világból elveszett egy macska az ember világban, ha jól tudom akkor ő valami királynő volt vagy uralkodó az állat világban. volt egy lány aki el tudott menni az állatos világba és segített megtalálni a macskát aki elveszett. volt egy szívecske alakú kő vagy gyémánt aminek az egyik fele a lánynál volt a másik pedig egy gonosz macskánál. az állat világban volt valami kút viszont kiszáradt de a mesében mindig találtak valahol egy vízcseppet és annak a segítségével meg a szívecskés kő felével valahogy életre keltették a szökőkutat minden rész végén és mindig megjelent egy kép darab. ha az teljesen ki lett rakva akkor megtudták hogy hol van az eltűnt macska



2023. szept. 9. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zsebkutyusok?
2023. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az! Nagyon kösziiiXD!
2023. szept. 9. 23:15
 3/4 anonim válasza:
Egek!Ahogy olvastam beugrott valami!Azt hiszem ezt én is néztem régebben,és amikor rákerestem,a képek alapján ismerős lett.
2023. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm az emlékeztetőt,és a címet!
2023. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!