Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mesének neveznétek a Harry...

Mesének neveznétek a Harry Potter könyveket/filmeket? A válaszotokhoz írjátok oda légyszi azt is, h olvastátok, láttátok, vagy csak hallottatok róla stb. Köszönöm XD

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Én inkább fantasynak nevezném.

MIkor az első rész ment akkor még nagyon kicsi voltam. A könyveket nem olvastam el, csak a filmeket láttam eddig. Nekem azok nagyon tetszettek.

Szerintem nagyon jó fantáziája van az írónőnek J.K.Rowlingnak és szépen ki is használta, híres és gazdag lett belőle. Így kell ezt. Sokan úgy gondolják, hogy hülyeség a Harry Potter, meg csak ezen tanulnak meg olvasni a gyerekek. . . Hát szerintem sokkal jobb, mint Twilight. az igaz, hogy nem valós az egész de legalább elrugaszkodhatunk a valóságtól. Ez pontosan tökéletes a film is, meg a könyv is erre. :)

2010. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem, az elsőket gyerekeknek szóló regénynek nevezném, de nem mese: ahhoz túl hosszú. A 6-7 könyv meg abszolúte nem gyermekkönyv, ahhoz túl sötét, szomorú, olyan dolgok vannak benne, amit egy gyerek nem érthet meg felnőtt nélkül.

Olvastam, láttam.

2010. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fantazia, ezert sose olvastam, nem neztem meg a filmeket, egyszeruen nem erdekel.
2010. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fantasy szerintem inkább.

Semmiképpen sem mese, mint ahogy írták is, rengeteg olyan dolog van benne, amit egy gyerek nem értene meg.

Olvastam, és filmen is láttam. 22/F

2010. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mese :) egy nagyon jó mese :) Szerintem minden korosztálynak ajánlott :)
2010. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!