Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi van a Coin /...

Most akkor mi van a Coin / Sweatcoin világgal, érni fog ez bármit?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam/olvastam, hogy egyre többet fognak érni az ilyen digitális pénzek. Engem személy szerint maga a Sweatcoin érdekel, ugyanis évek óta használom az alkalmazást, és elég sok pénzem lenne.


Eddig arról volt szó, hogy PayPal-on keresztül megkapjuk ezt, viszont nincs 50 barátom, akik miattam letöltik majd és regisztrálnak, szóval magyarán sosem fogom megkapni ezt a pénzt?


Online sem lesz lehetőségem valahogy beforgatni, valamibe befektetni?



2023. szept. 13. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Az összes ilyen lehúzás úgy működik, hogy te hónapokon vagy éveken keresztül termeled a pénzt valakinek, akik olyan akadályokat és feltételeket szabnak, hogy minél később és minél kevesebb jutalékot kapj belőle.

Soha nem fogsz ebből pénzt látni. A grafikon alapján az értékének 86%-át elvesztette az elmúlt 1 évben, és 1 ilyen érme 2 forintot ér:

[link]

2023. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!


Én már több mint 4 éve lelkes Sweatcoin felhasználó vagyok. Jelenleg 20 embert kell meghívni ahhoz, hogy valaki inluenszer lehessen. Ha sikeresen regisztrál a 20. ember (akkor lesz sikeres egy regisztráció, ha az új tagnak van legalább 10-100 jóváírt lépése.) vagyis ha megvan akkkor automatikusan megjelenik az appban az Influencer Hub. ;-)

Nem egyszerű meghívni 20 embert, de nem is lehetetlen, mindenkinek vannak rokonai, ismerősei, barátai.

Az Influencer Hub-nál van lehetőség pénz kifizetésére (PayPal vagy Wise). Illetve speciális ajánlatok elérhetőek, amiket csak az influenszerek látnak. :-)


Nekem több mint 3 évig kellett gyűjtenem, mire egy nagyobb összeget sikerült kivenni. Szerintem a kitartás nagyon fontos. Az emberek 90-95 %-a idő előtt abbahagyja, mert "hülyeség", és épp ezért éri meg a cégnek. :-D


És amit még sokan összekevernek.

Sweatcoin - digitális fizetőeszköz

SWEAT - kriptovaluata

2023. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!