Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az eorak.hu weboldal megbízhat...

Az eorak.hu weboldal megbízható? Karóra rendelést szeretnék. Valaki rendelt már tőlük?

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 11:40
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

1. Kérdés: Àszf, gdpr, céginfó van-e?

2. Kérdés: ha van, akkor működő, kereskedelemmel foglalkozó cég?

2023. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Atos0223 válasza:
Szia en is nezegetem az oldalt es vannak orak a magyarhoz mérten harmad meg fele arakon.... De nem tudom nem-e atveres... Nemreg faragtam be ertekes cipo rendelessel ami szintén lengyelből jött, baromira mast küldtek egy gagyi szemetet... A rendorok mondtak semmi ertelme a feljelentesnek szallitas alatt átment szlovakian is es tobb orszag hatosagait kellene belevonni....
2023. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia, lehet későn érkezik a válasz, de azért leírom. Minden rendben ment, megvizsgáltam, eredeti tok, szerkezet, szíj stb. Elméletileg kisebb az ÁFA a Lengyeleknél és néha leértékelve adnak el dolgokat, amiket másra rátesznek, ez nem tudom így van, vagy sem én is csak olvastam. Viszont a gyártó honlapján megtaláltam az eorak.hu-t (mármint a boltot aki üzemelteti a honlapot, amit itthon eorak.hu-nak hívnak), mint hivatalos partnert, akitől garantálják, hogy eredeti készletük van, így már nincs okom azt hinni, hogy hamisítvány lenne, nálam minden "szűrővizsgálaton" átment.
nov. 15. 21:35
 4/5 Sándor Dombi válasza:

Én is rendeltem.

Időben megjött. Valódi casio, hologrammos matrica, jótállási jegy, minden szépen, normálisan csomagolva, még haszálati utasítás is volt benne.

Egy apróság. A ház alumíniumból van sztem.

jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most rendeltem tőlük 200ezer forint értékben órát, postai utánvételel gond nélkül megérkezett a kijelölt határidőre. Számlát e-mailben küldték. Az óra szép, eredeti, csomagolas, certifikat minden stimmel.
febr. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!