Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tűzőkapcsos lapokat hogyan...

Tűzőkapcsos lapokat hogyan lehet lapozni anélkül hogy elszakadnának?

Figyelt kérdés

Heló, 11. es diák vagyok. A kézírásom fejlesztése (ami még most is gyatra), illetve a tanulás szempontjából írok mindenfélét. Például spirálfüzetbe, A 4 es lapokra, satöbbi.


A helyzet az hogy a kis, 9*9 es lapokra nagyon szépen rámennek a képletek, kisebb anyagrészek.


Ugye hogy később egyszerűbb legyen a megtalálásuk, igyekszem mindent kategóriában tartani. Van már pár ilyen 9*9 es lapom kitöltve. Gondolkoztam azon hogy mappába teszem (p. kézzel készítettebe), de valahogy amikor összefogatom tűzőgéppel őket, könnyebb átlátnom. Igen ám, de ha sokat mozgatom, mivel rengeteg infót kell benyelni, szét ment már.


Javaslatokat kérek arra hogy Ti hogy rendszerezitek a tanulás szempontjából kézzel írt jegyzeteket (gépen nem fogom, így is rossz a szemem és papíron jobban be tudom tanulni).


Illetve milyen tollfogást alkalmaztok, hogy kényelmesen lehessen írni.


Végsőnek, de nem utolsósorban pedig azt hogy hol tudom eltárolni ezt a sok dolgot ( 9. es füzeteket is írok át, hogy meglegyenek, mivel lassan érettségi):



#tanulás #Tűzőgép. #Kézírás. #Kézzel írt jegyzetek. #Rendszerezés. #Ujj, csukló, vagy egész karos írás.
2023. szept. 16. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tűzőgép helyett kilyukasztottam a sarkát és összekötöttem egy madzaggal
2023. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!