Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kijelentkeztem a Google...

Kijelentkeztem a Google fiókomból,majd visszaléptem és minden szinkronizálás eltűnt,az összes könyvjelző,elmentett jelszavak minden,ezt most bebuktam vagy ezzel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Illetve valaki tudna ajánlani valami jó hirdetés blokkolót?

2023. szept. 18. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Bekapcsoltad a szinkronizálást? Kijelentkezés előtt be volt?


Illetve mit akarsz blokkolni és miért nem teljes verzióssal?

2023. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kijelentkezés előtt elméletileg be kellett legyen kapcsolva,mert volt párszor,hogy kijelentkeztem régebben és akkor probléma nélkül visszaléptem és megvolt minden.

Reklámokat szeretnék blokkolni,pl itt is nekem tele van az oldal mindenféle hülye reklámmal,AdBlock-ot már feltelepítettem de kb 70%-ban oldotta meg a dolgot,néhány oldalon ugyan úgy tele van hirdetésekkel

2023. szept. 18. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

"be kellett legyen"

Ha be volt és a telefonról törlődtek a gyorsítótárazott dolgok, akkor most idő kell, hogy letöltse az adatokat, Vagy még nem kapcsoltad vissza.

2023. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy reklámokat akarsz blokkolni, nem a blokkoló kell, hogy reklám legyen, mint ahogy írtad...

Egyrészt ebből élnek, másrészt ha nem tetszik, akkor az AdSense reklámokat jelentheted, hogy számodra nem relevánsak és akkor másokat kapsz.

2023. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmadszor pedig érdekes az állandó forgatókönyv, hogy aki itt a reklámblokkolóról panaszkodik, az Adblockot használ. Mindig megírják neki, hogy azzal mi a baj és hogy használjon uBlock Origint, majd meglepődik, hogy milyen könnyen ért el nagy változást.
2023. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén uBlock Origint javaslom, volt Adblockom is, de az uBlock jobb.
2023. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!