Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rávenni egy...

Hogyan lehet rávenni egy éttermet szagelszívó kiépítésére és annak a tetőre való kivezetésére?

Figyelt kérdés
Alattam van az étterem,(utcafront, én 3-dik emelet) már rosszul vagyok a kajaszagtól. Minden konyhai szag a 3dik emeleti ablakon jön be. Van hasonló ügyben tapasztalat? Mit lehet tenni?

#Étterem kajaszaga #Étterem konyhai bűz #Éttermi szagelszívó #Birtokvédelem éttermi kajaszag ellen? #Étterem konyhájának szomszédokat zavaró kajaszaga #Éttermi konyha szag es szomszéd
2023. szept. 19. 08:25
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
18%

Megdobod őket kb 1,5 millió forinttal, ezzel a feltétellel.


Fogadok, h egy hónapon belül készen lesz.

2023. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Gyere meki közelébe. 500 méterről is érzed a bűzét.

Egyébként szigorú előírások vannak, amit be kell tartani, de többet nem. Ha megkapták a működési engedélyt, ha az ellenőrzéseknél is rendben találták, akkor tényleg csak az marad, hogy felajánljátok a szükséges összeget. És nem csak az eszköz, munkadíj kerül pénzbe, de állandó kiadást is jelent.

2023. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Egy kört futhatsz jegyzőnél.
2023. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj sehová. Kulturáltan beszélj a konyha tulajával, és ha megállapodtatok a (hatásos)szellőző kivzetés összegében, kivitelezőjében, máris nyertél.

Ha feljelentgetsz, jegyző, köjál, srb, az csak örök harag..

Gondolj a későbbi kapcsolatodra is.


Szerintem

2023. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
ha tetszik, ha nem, az#1-esnek igaza van.
2023. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!