Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közúti Elsősegély Vizsga...

Közúti Elsősegély Vizsga Miskolcon ?

Figyelt kérdés
Közúti elsősegély vizsga előtt állok , aminek Miskolcon kell majd eleget tennem. Olvasni ezt azt, Miskolcon nagy a szigor stb .. ezek régebbi kérdések amiket találtam . Hogyan zajlik napjainkban a Miskolci Vöröskeresztnél az elsősegély vizsga ? Milyenek a vizsga biztosok? Kinek milyen tapasztalata van? Köszönöm a válaszokat ☺️

2023. szept. 19. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én két éve voltam. Szigor? 😅 Ne nevettess... a mentős csávó majd elaludt, alig várta, hogy vége legyen az egésznek. Mellkas kompressziót kellett csinálnom a bábun, kérdezett egyet, válaszoltam, ennyi volt. Kb. két perc az egész. Ahhoz külön tehetség kell, hogy valaki ezen megbukjon...


Ha átveszed a tananyagot, részt veszel az egy alkalmas oktatáson, átmentél.

2023. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na hát , amiket olvastam előzetesen annak nem kevés valóság alapja volt .Az egy dolog , hogy pörgetik a vizsgát , és lazán buktatnak ( nekem szerencsére sikerült ) … de a stílus amit képviselnek felháborító 👆. Ha valaki odamegy számítson rá , igen igaz MISKOLCON ritka bunkók 🤯😅.. Jobb felkészülni rá , mert könnyedén osztják a csekket .
dec. 14. 07:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha nem készülsz fel rá, akkor megbuktatnak. Ez bárkit meglepetésként ér?? Ez azért távol áll a szigortól...
dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én felkészülten mentem oda ! Nyilván sikerült is . Ettől független a stílus / viselkedés a vizsga biztostól / orvostól nem kevés kivetnivalót hagy maga után .
dec. 21. 08:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!