Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok Budapest belvárosába...

Hol tudok Budapest belvárosában átöltözni és kicsit kisminkelni magam anélkül, hogy másokat zavarnék?

Figyelt kérdés

Repülővel érkezem. Reggel megyek, este jövök, állásinterjúm lesz.

Szeretnék valahol nyugodtan elkészülni, kb fél óra alatt. Olyan helyre gondoltam, ahol nincs tömegnyomor, van némi privát szféra, nem zavar engem se senki és én se zavarok senkit.


2023. szept. 19. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bevasárlóközpontok mosdójában.
2023. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem is eszembe jutott, de szombati napra esik, biztos vagyok benne, hogy hatalmas tömeg lesz, szóval ezt kb ki is zárnám. de köszi.
2023. szept. 19. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor is csak ez a megoldás lehetséges. Vagy kiveszel valahol egy szobát egy napra
2023. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egy szálloda mosdója.
2023. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Akkor menj délelőtt, közvetlenül nyitás után. Vannak olyan plázák (igaz, nem a belvárosban, hanem a Mammut 2-ben), ahol akadnak nagyobb fülkék is (WC-vel, mosdóval, tükörrel), ahová simán bezárkózhatsz egy fél órára. (Legalábbis a férfi mosdó ilyen, a nőibe meg nem szoktam belógni...) :)
2023. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Plázában nagyobb ruházati üzlet próbafülkéjét javaslom. Víz nincs, de sok tükör igen, és senki se fogja húzkodni rád a függönyt.
2023. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!