Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor kapunk már egy olyan...

Mikor kapunk már egy olyan hírt is hogy olcsóbb lesz a kenyér?

Figyelt kérdés
Szoktam facebookon is követni a híreket,youtubeon is,több oldalon is és sok olyan hír van ami egy átlagembernek nem oszt nem szoroz.Nem érint minket.Az,hogy ki esik ki a sztárban sztárból egy átlagembernek tök mindegy például.Viszont ha arról olvasnánk,hogy a felére csökken a kenyér ára,az már feldobná a napunkat.Vagy az is van olyan jó hír hogy felfedeztek valakit a sztárban sztárban mint hogy olcsó a kenyér?

2023. szept. 20. 18:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
De pont az a lényeg hogy minden politikai meg ilyesmi komolyabb témáról legyen elterelve a figyelem és a népbutítás nagyon jó megéri meg ha nem követnék ennyien ki mikor szült vagy hogyan vált el, akkor nem is adnának feltétlen ennyit, de tegyük hozzá, nagyon sok embernek, jókora réteg néptömegnek erre van igénye
2023. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De mit érdekel egy átlagembert melyik sztár hol myaralt?Engem az érdekel én tudok e menni nyaralni
2023. szept. 20. 19:18
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Te - a jelek szerint - nem tudsz!
2023. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Basszus ne olvass ilyen oldalakat ha zavar,én sem olvasom és nincs semmi bajom.
2023. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
13 de én nem is vagyok sztár pedig én is tudnék feküdni meg enni inni egész nap egy valóságshowban.Mindjárt telne nyaralásra.Csak ha senki nem dolgozna,mindenki celeb lenne,mi lenne ezzel a kis országgal?
2023. szept. 20. 19:24
 16/20 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom, - ne is mondd! -Én is két bolygót tartok el egyedül!
2023. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Az átlagembernek köszönhetően nem omlott össze még az ország.Valójában mi vagyunk a sztárok,átlagemberek
2023. szept. 20. 19:31
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Az egyes áruházláncok oldalait nézegesd, pl. ha van a közelben Lidl... [link]
2023. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
12 Most azért akik így gondolják, nincsenek annyian, mint akiket meg érdekelnek a celebek, mert akkor nem adnák, mivel nem lenne rá igény
2023. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Miért pont a kenyér? Én inkább azt várom, hogy a zöldségek, gyümölcsök mikor lesz végre nem luxus kategória.
2023. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!