Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le tudom magam szoktatni...

Le tudom magam szoktatni arról hogy tökéletes akarok lenni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, valahogy mindig bennem volt egy fajta nyomás de az utóbbi időben nagyon megerősödött. Eddig nem voltam valami példatanuló az iskolában, de idén elkezdtem a jegyeimre koncentrálni, nagyobb figyelmet fordítani rájuk, és mára már egy 4-es dolgozatt miatt is könnyen bús hangulatba jövök, főleg ha készültem rá. Egyre jobban vágyok az 5-ösökért, de leginkább azért hogy bizonyítsak a szüleimnek vagy a tanáraimnak. Le tudom magam szoktatni erről, és elfogadni ha nem leszek szín tiszta 5-ös?


(Ez persze nem csak a suli jegyeimre vonatkozik, de most azon érzem az eddigi legnagyobb nyomást)



2023. szept. 21. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent megteszel azért, hogy 5-öst kapj és mégsem az lesz, akkor nem te tehetsz róla, emiatt ne magad okold. Ha tanulhatnál többet/jobban/máshogy, úgy jobb jegyet kapnál mindig, akkor akár mindig 5-ös lehetsz. Ne akarj nem 5-ös lenni.
2023. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már tökéletes vagy.
2023. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!