Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőhéten gyárba megyek...

Jövőhéten gyárba megyek próbamunkára,nagyon precíznek és pontosnak kell lenni.Mit csináljak hogy ne izguljak és ne remegjen a kezem? Ezen sok fog múlni.

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld úgy kezelni, hogy nem ezen múlik az életed. Az természetes, hogy egy új helyzetben, helyen, emberek között és teljesítménykényszerben izgatott leszel, és ezt a másik oldalon is tudni fogják. Csak ne csinálj úgy, mintha most ezen múlna minden, mert az külön is stresszelni fog.

Gyógyszer, alkohol, vagy bármilyen nyugtató szer eszedbe se jusson, mert nem megoldás és rosszul is elsülhet.

2023. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot jókat írtál.:)

Természetesen nem veszek be semmit mert tudom hogy csak eltompítana.

2023. szept. 21. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyár és milyen munka?
2023. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem egy jól fizető multi gyára akkor felesleges túllihegni...
2023. szept. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

"nagyon precíznek és pontosnak kell lenni" - Ha precíz és pontos vagy, akkor alkalmas vagy rá. De precíz és pontos vagy? Efelől meg vagy győződve? 100%-osan? Mármint: Száz százalékosan? Ha 100%-osan biztos vagy benne, akkor miért aggódsz ezen? Csakhogy valószínűleg azt gondolod, hogy nem vagy elég oda és ez az ami miatt aggódsz.


Első munkahelyem gyárban volt. Rendkívül kifinomult kézügyességem volt és azt gondoltam, hogy na itt leszek valaki, többet kapok stb. Nekem is volt valami ilyesmi aggódás, bár elég csekély, mert a kézügyességem bőven átlag feletti volt.

Senkit sem érdekelt a kézügyességem. Gyorsabban gyártottam, kész, bár erre se mindenki figyelt fel.

Majd utólag (illetve közben) fogod látni, hogy hogyan is működik egy gyár, mármint mennyire kell rá készülni, mennyire kell komolyan venni. Addig ezt nem igen érted, míg nem tapasztalod meg.

2023. szept. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igyál egy felest reggel!
2023. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!