Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Geraint név?

Tetszik nektek a Geraint név?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Melyik országban?
2023. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kulcsszó.
2023. szept. 25. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Görént, Dzsörént/Göréjnt/Dzsöréjnt, ezt hogy kéne kiejteni; amúgy, ha abban a térségben, ahol lakik , ott beleillik a környezetbe/közegbe; vagy akár már létezik is (ez a név) ; akkor szerintem lehet jó. De amúgy görényt, sörét, görnyedt jutnak pl róla eszembe.


Grant (=Grent) nekem pl jobban tetszik. Vagy Pl Gerhard, és akkor ez angolosan+magyarosan kiejtve is jó.

Gerald is még hasonló lehet, vagy Gerard (?) , mint a Butler (asszem a Gerar az ilyen franciás név, de szerintem angolosan is kb így van ejtve, hogy Zserár)

2023. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gerett,

Gerald

Gerhard

talán még hasonlóak lehetnek

2023. szept. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Undorító.
2023. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem tudom, de uncsitesóm majdnem behálózott egy ilyen nevű velszi srácot. Az anyja ezt észrevette, s nagyon rászállt a lányra. Uncsitesóm anyuci pici lánya, érdekember, mint az anyja meg az apja, illetve az anyai nagyszülei. Ők öten rengeteget keresztbe tettek a családomnak a játszmáikkal.
jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, és ő hogy ejti a nevét?
jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem tudom.
jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindegy, azért köszi.
jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A lány nagyapja, az anyai nagyapja Hemerájntnak ejtette. Dadogott, megverték Ausztráliában, mert egy jogos börtönbüntetés elől szökött. XD
jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!