Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a nevemet! Utálom azt,...

Utálom a nevemet! Utálom azt, ahogy szólítanak, mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Viktória vagyok, amivel nincs sok bajom, de rosszul vagyok attól, ha Vikinek hívnak. Rossz élmények, nem mennék bele... mit csináljak? Hogyan vegyem rá az embereket, hogy a teljes nevemen, vagy bárhogy máshogy szólítsanak? A szép szó és a kérés nem használ...
2010. okt. 17. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem nagyon sokáig a vezetéknevemen hívtak. Aztán most új közösségbe kerültem, ugye ott nem tudák, hogy hogyan is hívjanak, meg már elegem is volt belőle és ha a vezetéknevemen hívtak, mindig beszóltam, hát jó volt egy pár amikor elég keményen, rászóltam, hogy a k*rva anyád b*zdmeg a XY! De le is szoktak róla. Azóta a keresztnevemen meg a becenevemen hívnak.
2010. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!