Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kód Kft? Kik ők?

Kód Kft? Kik ők?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom kategória tekintetében ennek hol kellene szerepelnie. Talán erre nincs is. A lényeg a következő: adott a telefonszámom, amit nem konzumer fogyasztóként használok, mert van ennyi eszem azért. Ergo amióta megvan semmilyen harmadik feles megkeresésre nem adtam át. Rohadtul rég óta nálam van a szám, tehát még csak nem is volt előttem vélhetően kiadva más előfizetőnek. Szóval ma ettől a társaságtól kaptam egy hívást, amiben bemondta azt is az illető, hogy adott területre lebontva végeznek kutatásokat. Az érdekes ebben az, hogy ha bármilyen szolgáltatótól kapta volna meg az adatokat, akkor a 170 km-el arrébb lévő dolgokról akart volna "kutatni" és nem a jelenlegi tényleges tartózkodási helyemről, amiről maximum a hivataloknak van információja. Így aztán nagyon kíváncsi lettem, hogy ez mégis miféle társaság, ami ezek után "nyilvános adatbázisból" tudja azt, amit egyébként marhára nem kellene tudnia.

2023. szept. 27. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"2.1. Telefonos megkeresés útján végzett kutatás

Az adatok forrása:

- Nyilvánosan elérhető adatbázisok (telefonkönyvek);

- Megbízó által átadott adatbázis;

- Véletlenszerű számképzés;

- Nyereményjátékok útján gyűjtött adatok."

[link]


Vagy elhiszed, vagy nem. Ha rákérdezel, ugyanezt fogják mondani.

2023. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez mesének valóban elmegy. Valahogy utána lehet menni ennek, hogy ki adhatta ki mégis vagy meg lehet tiltani?
2023. szept. 27. 20:06
 3/3 anonim válasza:

Ez a Nem Zeti Köszvénykutató:

[link]

febr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!