Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez melyik iPhone csengőhang?

Ez melyik iPhone csengőhang?

Figyelt kérdés

[link]


10:49-nél van.



2023. szept. 28. 23:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyik se
2023. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor milyen csengő hang? iPhone-ja van.

Nem hiszem, hogy bevágnak más hangot, egyszerűbb felhívni a telefont, nem kell utólag hangot bevágni.

2023. szept. 29. 00:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen iPhone csengőhang.

És de, sokkal egyszerűbb utólag bevágni rá hangot.

Mivel a kijelzőjét nem látjuk, ezért 200%-ban mondom neked, hogy az nem is egy működő telefon. Lehet nem is telefon.

A filmes világban így működik. SOkkal egyszerűbb utólag módosítani valamit mint akkor ott jól felvenni.

Kellene egy működő telefon benne kártyával. Kellene egy másik működő telefon egy másik kártyával amiről felhívnák. És kell egy ember aki pontban jókor, másodpercre pontosan felhívja a szereplőt....

Ennél sokkal egyszerűbben megoldható egy műanyag telefonnal meg egy hang alávágással.

Csak mondom: a filmekben a halottak sem halottak. Nem ölnek le többszáz embert azért hogy egy háborús filmben jól nézzen ki a csatamező.

2023. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Kérdező. Jó pár éve Iphont használok. Nincs ilyen csengőhang. Gyári biztos nem.

Mellesleg egy filmben arra is figyelni kell, hogy ne legyen egyértelmű termékmegjelenítés. Vagy ha mégis, az már szponzornak számít.

2023. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10:49-nél nem látszik sem a mobil telefon hátlapja sem pedig a kijelzője. Igy azonosítani nem lehet! A csengő hangot meg könnyű akár utó szinkronnál is bevágni. Ráadás ez a változat magyarra szinkronizált, igy akár a szinkronnal is meg változtathatták. Szóval igen könnyű akár be vágni is csengő hangott.
2023. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2023. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


27:01-nél is csörög, ott egy iPhone van, én sem találtam ezt a csengő hangot, de akkor le lehet tölteni valahonnan?

2023. szept. 29. 23:54
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


1:55-nél az szerintem az Megnyitás (alapértelmezett) csengő hangja az iPhone-nak.


5-ös ugyanaz az eredetiben is.


1:41:04-nél van


https://www.youtube.com/watch?v=j5gL_uUOG4Y

2023. szept. 30. 00:29
 9/11 NTBS ***** válasza:
Nem tudom.
2023. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NTBS mingid meglep frappáns válaszaival...
2023. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!