Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha első látásra meglát és el...

Ha első látásra meglát és el kezd nekem úgymond udvarolni akkor csak megdugni akar vagy tényleg meg akar ismerni?

Figyelt kérdés

Sokszor volt olyan hogy csak meglátott egy srác és már csapta nekem a szelet. Nem úgy érte hogy tapizott hanem úgy feltünősködött előttem és nem mert rám nézni.


Sokszor van ez így velem egyébként de mindig zavarba jönnek. Nem vagyok az a kivágott ruhás lány egyáltalán szóval nem hiszem hogy megdugni akarnak mert nem vagyok mű se igyekszem stílusos lenni és nem mű.



2023. szept. 29. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire rámenős.De teljesen mindegy hogy mű vagy vagy sem az öltözéked sem gond ha nem kivágott a lényeg hogy csinosnak tart és de lehet hogy csak megakar d*gni
2023. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 egyből? Első látásra?
2023. szept. 29. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Meglehet, van aki arra megy csak hogy meghúzzon valakit teljesen mindegy hogy ki az illető csak csinos és ennyi.De van aki komolyat akar mint akárcsak te ha jól gondolom.Ezt neked kell kitapasztalnod a közeledéséből. Vagy lehet csak szépnek tartanak, elbizonytalanodnak, zavarba jönnek, úgy gondolják hogy nincs nálad úgyse esélyük.Több dolgot is belelehet látni ebbe az egészbe.
2023. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 igazából sokszor zavarba jönnek és szerintem ha zavarba jönnek akkor az nem azt jelenti hogy meg akarnak dugni.
2023. szept. 29. 20:20
 5/6 Lucifer-666 ***** válasza:
Mindenki meg akar dugni, csak van aki többet is akar.
2023. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőlük mit akarnak , minek bámulnak.Én ezt itt honnan találjam ki hogy mit akar az aki szemez veled egy buszon.Énis szemeztem már emberkékkel mégsem lett belőle semmi.Ezt te érzed majd meg te tudod majd meg pár szóváltás után hogy mi is a szándéka az adott illetőnek..
2023. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!