Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vérzékeny vagyok és tetkót...

Vérzékeny vagyok és tetkót akarok csináltatni mindenáron. Lehet? Valami írást akarok. és mennyibe kerülne kb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked nem lehet tetoválásod vérzékenyként. Be kell érned a rajzolt betűkkel.
2010. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen típusú a betegséged? Veleszületett, vagy szerzett?
2010. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nem az h vérzékeny vok.am szívbeteg vok.és igy születtem.ez sztm nem vérérzékenység de nem tom.
2010. okt. 20. 15:03
 4/4 Sereg László válasza:
ha haemophilia a-s vagy és injekciózod magad akkor lehet mivel nekem is van a hátamon egy kissebb tetoválás. nekem 2000NE előtte 2000NE utánna. és semmi probléma nem volt. A tetoválót természetesen tájékoztatnod kell a betegségedről és arról hogy a megfelelő orvosi intézkedéseket elvégezted IGAZOLD IS! ha teheted menj be egy ügyeletre és ott adasd be és a gondozási naplódba irják be hogy megkaptad. egyébként semmi komoly. én gyöngyösön csináltattam SZALONBAN nem házi maszek műhelyben és 3500 ft volt. ha kérdésed van írd meg privátban
2014. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!