Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MAGYAR FURRY-K! Olvastatok a...

MAGYAR FURRY-K! Olvastatok a Magyar Anti-Furry Unióról, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az önmagában vett anarcholiberális Furry Unió radikális ellenfelei. Mit gondoltok róluk?

Instájuk: mafu.insta



2023. okt. 5. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam róla.
2023. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ez miért politika kategória?

Nagyon mélyen vagytok már a megafonnál. Menjetek sétáljatok, egyeteket egy fagyit, vagy valamit, csak kicsit érjen a nap.

2023. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a megafon?
2023. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Furry szimpatizánsként mindenképp aggasztónak találom a kérdést.
2023. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez Dzsámbor András antifa fővezérnek az egyik szervezete.

Közös erővel a fasiszták ellen!👊👊🏻👊🏼👊🏽👊🏾👊🏿

2023. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-nem fasiszták vagy kommunisták, ezt többször elmondták. Ők a kettő spektrumában vannak. Apropó nemrég lettem tag náluk, nem gondolnám őket antifasisztáknak


4-és a pedofiliát és zoofíliát támogató online zaklató Furry Unió tán annyival jobb???

Nyilván radikális a MAFU, de amiket eddig cselekedtek és amik a programjaik szerintem korrektek és nem lehet kifogásolni. (állatvédő akciók, zaklatás ellen való fellépés, helyi önkormányzatok segítése, programszervezések, önkénteseik segítenek szülőknek,illetve voltak előadáson Székesfehérváron)


2-nem vagyok megafonos

2023. okt. 5. 16:45
 7/9 anonim válasza:
0%
#6 Ehh.. Azok pedok és állatbszók??? Azt hittem csak szeretnek beöltözni hülye jelmezekbe🙄
2023. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden furry sajnos a beteg hajlamairól ismert idehaza. rengetegen vannak akik ezzel vannak megáldva és sajnos a MAFU-t többnyire az ilyenek ellenzik
2023. okt. 5. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:
7: igen, sajnos több a furry szexuális bűnöző aránya mint az antifurry szexuális bűnöző aránya.
nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!