Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Walki talkin lehet hallani a...

Walki talkin lehet hallani a háborút?

Figyelt kérdés
Régóta van egy adó-vevőm, tettem bele elemet és bekapcsoltam. A 7-es csatornán oroszul beszéltek férfiak, nehezen kivehető volt néha, de volt mikor aránylag tiszta volt az adás. A mai délelött többször hallani lehetett kisebb megszakításokkal. Lehet tényleg idehallatszott a csatornán a katonák rádiózása? A többi csatornán semmi nem volt, egy gyereksírást kivéve, gondolom az meg baby őr.

2023. okt. 8. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet, ahhoz hogy a fronton lévő katonák rádiója Moszkvában hallható legyen akkora teljesítmény kell, hogy az Budapesten is fogható.
2023. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a szóban forgó hadsereg(ek) olyan csatornán kommunikálnak fontos dolgokról, amit egy átlagos civil venni tud egy walkie-talkien kereszül, akkor ott igen nagy a baj, mert ugyebár azt az ellenségnek sem esik nehezére venni, és felhasználni az információkat. Persze elterelés, álca is lehet egy kamuadás. Mostanra ennél már sokkal fejlettebb a technika.
2023. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kb 11 óra óta süket a csatorna. Meg azt hittem a hadsereget nem lehet befogni.
2023. okt. 8. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Abban szinte biztos lehetsz, hogy bármit is vettél, az semmilyen hadsereg adása nem volt.
2023. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor is fura volt,azért köszi!
2023. okt. 8. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel rádióamatőrök oldschoolerkednek.
2023. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az meg mi?
2023. okt. 10. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor éltetik a régi technológiát.
2023. okt. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Le fognak pontozni, de simán lehetett valami kisebb terjedési csoda folytán. Sok kép van a neten, ahol baofeng rádiókkal vannak felszerelve az ukrán katonák, amit hallhatsz ilyen készülékkel:)
nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!