Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Focival fogyhatok?

Focival fogyhatok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és elkezdtem focizni mert szeretem és fogyni is jó lenne.

Vagyis elég vékony vagyok de a combjaim bleh.. tudom hogy nincs helyi fogyás nem baj csak szeretnék fogyni (170cm 51-52kg) ez így menni fog?



2023. okt. 9. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő étkezés, rendszeres mozgás. Több felhasználás, mint bevitel.

Bármely sport megfelelő. Ha szeretsz focizni, annál jobb.

2023. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

170 /50 kg az nagyon is normális. Hova akarsz még fogyni?!

Az alkati arányaidon nem tudsz változtatni, legfeljebb rontani.

2023. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kiló alkattól függ :) én belsőcombból szeretnék fogyni mert régen macsóztam ezért kívül erős, nem lötyög. Mások is mondják hogy normális alkatom van de van egy stílusom(öltözködési) és nem állnak jól a vastag lábaim :(( egész nyáron ez miatt szenvedtem és kínlódtam minden nap kardióztam, fogytam is vele 1-2 kilót de miután meg gondoltam hogy oksi hagyjuk a francba meg befejeztem a diétát is hát ja de amúgy nyár eleje óta ilyen vastagok pedig nem voltak és ahhhjj
2023. okt. 9. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor is alkat kérdése. Bár nem vagyok lány, sem pedig tizenéves, azt jól tudom, hogy a combjaim nem lesznek vékonybbak, mivel nagyrészt izomszövetből állnak. Mellé pedig bizony nem vagyok több 60 kilónál.
2023. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak egyszerűnek látszó lábgyakorlatok, amiket ha megfelelően, szabályosan csinálsz párat belőlük, azt tisztességesen meg is fogod érezni.


A mennyiségüket pedig időnként növelni kell s azalatt szépen kiformásodik.


Anno párom mindig elmosolyogva nézett, mi a jó istent csinálok, ez semmire nem jó stb. Gondolta.

Meguntam, összeállítottam neki egy 5 perces aktív tornát és már a közepén fájlalta, másnap pedig nevettem rajta, hogy úgy mozog, mintha besz.rt volna.


Minden formál, ami mozgás, ám sportolókat nézz meg, hogy mindegyiknek mely izmaik dominálnak, hogyan formálódnak.


Fociban vs táncban is teljesen másképp épül az izomzat.


A táncosok szálkásan formásak, míg egy focisnak erős vaskosabb lábaik vannak.


Nem mindegy.

2023. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem focival is lehet égetni kalcit mert marha sokat futok benne. Heti egyszer egy órát szoktam táncolni de nem olyan durván csak a barátaimmal ilyen kikapcs ként (na meg ha buliba vagyok ott aztán sokat ugrálgatok)
2023. okt. 10. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!