Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz online...

Szerintetek lesz online oktatás az idei tanévben?2023/24

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy valaha lesz. Kipróbálták, nem jött be.
2023. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem indokolja semmi. A fűtési költség miatt el tudják 1-1 héttel tologatni a tanszüneteket ha nagyon muszáj, a többit kibírod.

Az online oktatás alatt semmit nem tanulsz, és az bármilyen jól hangzik ha lazítani lehet, csak közben buta maradsz. És olyan szinten, hogy a kompetencia felmérések alapján lassan minden második tanuló elmaradott, ostoba, funkcionális analfabéta lesz (már most 10-ből 4 az arányuk). Amin az sem segít, hogy az oktatási rendszer is romokban van. Csakhogy úgy fejezed be az iskolákat, hogy szöveget nem tudsz értelmezni, számolni és gondolkodni sem, helyesen írni sem, és akkor boldogulj valahol az életben és kezdj el egy munkahelyen úgy dolgozni, hogy a világodról nem tudsz.

2023. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég nagy eséllyel nem lesz.


2-es, nem feltétlenül igaz az állításod. Személy szerint én sokkal jobban tudtam figyelni, teljesíteni, amikor otthonról tanultam. (volt egy beteges időszakom sajnos anno) Ennek köszönhetően elgondolkodtak szüleim az iskolát illetően, majd változtattunk.


Nekem a csend és nyugalom létfontosságú ahhoz, hogy képességeim kibontakozhassanak.


A suli után a felnőtt életemet úgy kellett létrehoznom, megalapoznom karrierben, hogy az említett két alap tényező körbe ölelje az életemet, így nem döcögök, hanem 100-200%-on teljesítek.


Sok féle ember van. Nem mindenkinek megfelelő a "sablon norma".


Az a helyzet, hogy van egy elöregedett régi sablon, ami nincsen tekintettel az egyénre, sajátos erősségekre stb.


Rengeteg gyerek önmagához mérten már korábban kezdi a sulit, ami nem is ideális számára.


S nem azért, mert ostobák stb. egyszerűen más körülményeket igényel a másképp működő agyuk.


Ha tudnád hány tehetséges, okos ember vész el a sz.r átlagos rendszerben...

Ahol megutáltaták velük a dolgokat az átlagosan működők köreiben.


Légy kíváncsi, nyitott és tanulj a világról még, mert csodálatos!

2023. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!