Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám igazolni magam...

Hogyan tudnám igazolni magam mint fényképész?

Figyelt kérdés
Fényképészként tevékenykedek egy sportklubbnál, és kellene valami amivel igazolni tudom hogy tényleg nekik dolgozok. Aláírnák nekem, meg igazából mindenki ismer ott, csak volt hogy megszólt pl a bíró hogy igazoljam hogy kinek fotózok. Valaki tudna küldeni esetleg egy nyomtatványt, vagy csak egy olyan kis nyakbaakasztó méretű lapot amit kitöltve, aláírva, igazolni tudom magam? Előre is köszi mindenkinek

2023. okt. 14. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy érted az igazolást? Hivatalosan?

Nem a bíró számít, hanem a sportklub vezetője, hogy vele beszéld le és kössetek szerződést. A bíró kisember, nem számít a véleménye.

2023. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudom, csak mégiscsak jó lenne ha föl tudnék valamit mutatni a bírónak is ha úgyvan:)
2023. okt. 14. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bírónak semmi köze hozzá. Te mutass fel neki sárga lapot. Ha kíváncsi, érdeklődjön a sportklub vezetőjénél. Meg mi jogon kéri ő, hogy bármit is mutass fel neki?
2023. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

1.: Írass a klubbal (vezető, tulaj, ügyvédjük,) egy pecsétes papírt!

2.: Váltsd ki! [link]

3.: Kör e-mail. A főnökség írjon egy körlevelet, hogy te, XY ezt és így fotózhatsz, ne baxogassanak! Mellé a képed.

2023. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!