Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem tetszik a diákigazolván...

Ha nem tetszik a diákigazolvány képem, csináltathatok újat?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet, és nemsokára újat kell csináltatnom. A képem már megvan, de még nem adtam be az egyetemen a kérelmet. A képen konkrétan úgy nézek ki, mint akit épp kínoznak. Elmehetek mégegyszer képet csináltatni (és ugyanarra a helyre) ingyen?

2023. okt. 14. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Elmehetsz de el fognak zavarni.

Ott helyben láttad a képet, elfogadtad, hogy gondolod, hogy majd újra és újra megcsinálják ingyen?!

2023. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem divatbemutató... és a kutyát se fogja érdekelni az a kép.


Ha igazoltatnak vagy kellene valami máshoz, akkor adataidat nézik meg és hogy hasonló vagy-e az adott képen látható éneddel.


Gondolom gyermek vagy. Ne feledd, ez nem a publikus profil képed!

Ez csak egy azonosító kártya, semmi több.

Ráadásul diák, szóval pár év múlva úgy is kuka.

2023. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha annyira nem tetszik, akkor "hagyd el", és csináltass másikat pénzért. De aki megnézi a diákodat, például a buszsofőr vagy a kalauz, azt pont nem a kép fogja leginkább érdekelni, hanem az érvényessége. Legfeljebb vet rá egy kósza pillantást, hogy hasonlítasz-e rá, de úgyis lát naponta annyit, hogy pont nem érdekli, hogy mennyire előnyös a kép. Kicsit mintha nárcisztikus lennél.
2023. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ilyen nagy ellenszenvet vált ki ez a szimpla kérdés :/. Azért zavar, mert én viszont látni fogom, és nem mások véleménye érdekel. Nem is lenne annyira fontos, a kérdést azért tettem fel, mert ha lehet, elmennék. Hogy a fenébe nárcisztikus ez? És nem gyerek vagyok. (Amúgy meg azért fogadtam el, mert mikor kértem volna hogy csináljunk még egy képet, ami amúgy a harmadik lett volna, mondta, hogy nem ér rá egész nap…)
2023. okt. 15. 00:29
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

"Nem gondoltam, hogy ilyen nagy ellenszenvet vált ki ez a szimpla kérdés"

Nem hiszem hogy maga a kérdés vált ki ellenszenvet, sokkal inkább az az önző, a realitást semmibe vevő gondolkodás, ami mögötte áll.


"Azért zavar, mert én viszont látni fogom, és nem mások véleménye érdekel."

Tehát saját elmondásod szerint kizárólag magadnak akarsz tetszeni. Ez nem nárcisztikus?


"Hogy a fenébe nárcisztikus ez?"

Épp az előbb fogalmaztad meg te magad.


"És nem gyerek vagyok."

De úgy gondolkodsz. Nem érted, hogy miért nem működik az, amit akarsz.


"Amúgy meg azért fogadtam el, mert mikor kértem volna hogy csináljunk még egy képet, ami amúgy a harmadik lett volna, mondta, hogy nem ér rá egész nap…"

Milyen meglepő. Ha ennyire tetszeni akarsz magadnak, akkor kérj fel egy fotóst portréfotózásra. Őt nyugodtan megkérheted hogy hogyan és milyen képet készítsen rólad, amíg megfizeted. Az igazolványképnek nem szépnek kell lennie, hanem alkalmasnak a személyazonosításra. Ez az egyetlen funkciója.

2023. okt. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
És teljesen jogosan is mondta. Rajtad kívül senki mást nem érdekel, hogy hogyan nézel ki az igazolványképeden, legyen az bármilyen igazolvány. Annyi a lényeg, hogy azonosítható legyél az alapján is.
2023. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!