Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy film már láttam...

Van egy film már láttam régebben csak elfelejtettem a címét arról szól hogy egy fiatal srác váratlanul hazaállit az anyjáékhoz aki a rehabról szökött meg anyjáéknak azt mondta hogy meggyógyult és kiengedték de újra elkezdi?

Figyelt kérdés
2019-es vagy 2020-as lehet a film pontosan nem tudom?

2023. okt. 14. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Már órák óta próbálom megtalálni a film címét de nem sok sikerrel nagyon max egy 4-5 éves film lehet karácsony korul jatszodik az anya a gyerekekkel indulna bevasarolni amikor a a fia varatlanul haza allit a rehabrol az anyja ezt nem veszi jo néven megengedi neki hogy maradjon az ünnepekre de minden léptét figyeli nehogy újra elkezdje a végén egy nagyobb összegü tartozást kell kifizessen a volt dílerének és újra szerhez nyúl a film vége fele nagyjábol erről szól a film köszi aki segít:)
2023. okt. 14. 20:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de a keresési eredményeim alapján nem találtam olyan filmet, amely pontosan leírná a megadott cselekményt. Lehet, hogy a film cselekményének egy részét emlékezi rosszul, vagy a film nem annyira ismert vagy nem áll rendelkezésre online információ. Ha további részleteket tudna megadni a filmről, mint például a színészek neveit, a rendezőt vagy a film megjelenési évét, az segíthetne a keresésben.
2023. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom se a rendező nevét se egy szinészt a filmből
2023. okt. 14. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ben is back/Egy fiú hazatér


Egyedül ezt találtam, amire illik a leírás:)

2023. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21:48 köszönöm ez az a film nagyon köszönöm🙏
2023. okt. 14. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2023. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!