Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elektromos e cigi feltud...

Elektromos e cigi feltud robbanni?

Figyelt kérdés
Volt egy e cigim, de már megvolt égve a porlasztója és màr olyan ize volt a liquidnek néha mintha papírt égettem volna és közelről szívtam volna a füstöt, de ez nem mindig, csak néha előfordult. Most vettem egy új e cigit, Vmate e a neve és én idióta megnéztem a képeket hogy milyen sérüléseket okoz ha felrobban és azóta szorongva és félve szívom, alig merek beleszívni és nem egy jó érzés van bennem amikor szívom hanem már az van a fejembe hogy robban a szám…
2023. okt. 14. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi amiben lítium-ion/hasonló akkumulátor van, az fel tud robbanni. Az már minőség kérdése, hogy ez bekövetkezik-e, vagy sem. Nem gyakori, de bárkivel megtörténhet.
2023. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A tiéd nem fog felrobbani! Csak azok robbantak fel amellyek mechanikus moddal működnek. Azok azért robbantak fel mert az akkumlátor fóliája meg volt sérülve. A tiéd egy pod ami biztos nem robban fel. Szívd nyugodtan de én ajánlon az építést jobb ízek több gőz magadnak kevered a löttyöt kevesebb eséllyel mérgezed magad jobban néz több löttyöt lehet bele önteni.
2023. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
*jobban néz ki
2023. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi az az építés? Vagy hogy érted ezt? Ilyenről nem hallottam még, köszi a valàszt, tegnap óta sokkal nyugodtabban szívom, hàlàs vagyok hogy megszüntetted a félelmemet!
2023. okt. 28. 10:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!