Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nem hiszik el nekem azt...

Mért nem hiszik el nekem azt hogy, biztosan tudom, hogy nem az első életemet élem?

Figyelt kérdés

Ebben az esetben nem lélekvándorlásról van szó, hanem arról, hogy ezt az életemet amim van élem újra és újra és újra.

Amikor azt kérdik, hogy akkor miért nem töltök ki egy ötös lottót és a következő életemben ismét megjátszom, arra azt felelem, hogy azért mert nem minden történik teljesen ugyan úgy, ahogy az előző életben csak a nagyja. Mondjuk 90%-a. Amire meg emlékszem, az is nehezen idéződik vissza, kb úgy mintha az előző élet egy álom lett volna.

Olvastam a neten hogy vannak még hozzám hasonló emberek, akiket orvosok is meg vizsgáltak és azt mondják rájuk, hogy valamiféle állandósult dejavu betegségben szenvednek, de erre ma még nincs semmilyen technológia, ami ezt 100%ig kimutatná.

Akik ismernek, azt be ismerik, hogy rendkívüli tehetségem van jövőbeli események megjósolására. Azt is mondták, hogy van az agyamnak egy olyan rejtett képessége, ami rendkívül precíz módon jó előre ki tudja számítani a jövőbeni eseményeket, a jelen eseményekből számítva, hisz ezt már számítógépekkel is csinálják mostanában és nagy sikerrel kiszűrnek vele nagyobb katasztrófákat és jövőbeni trendeket.

Én pedig eközben csak annyit tudok mondani, hogy azért vagyok ilyen mert már többször is megélten nem ugyan azokat a dolgokat, csak nagyon hasonlókat egy előző életben.


2010. okt. 18. 18:53
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges...
2011. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Összefogás válasza:

Ha több életben hasonló szituációba kerülsz, azért van, mert nem oldottad meg azt a karmikus feladatot.

Akik nem hisznek Neked, el kell fogadnod Őket úgy, ahogy vannak. Ők fiatalabb lelkek, az anyag uralja Őket, Te pedig már kifelé tartasz belőle. Néhány élet, és Ők is hinni fognak.

Magyarország jövőjéről is vannak megérzéseid, vagy látomásaid? Ez nagyon érdekelne. ( Ha nem mered itt leírni, írj privátot. )

2011. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!