Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a címe ennek az Örkény...

Mi a címe ennek az Örkény István egypercesnek?

Figyelt kérdés

A tartalom a következő: egy születési bejelentőt olvasunk, megszületett a kisbaba (talán Elemér), a jövendőbeli iszákos bűnöző, x évet fog börtönben ülni, stb.

Esküszöm, mindenhogy próbáltam megtalálni, de nem sikerült, akármilyen kulcsszavakat is adtam meg a Google-nak.



2023. okt. 15. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Passz. Én egy olyat keresek évek óta, amiben az ortodox zsidó rabbi és a felesége steril körülmények között, fürdőkádban, lepedőbe vágott lyukon keresztül szexelnek :'D Esküszöm, hogy volt ilyen, de fogalmam sincs, melyik novella.
2023. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, de talán ez jó alkalom arra, hogy olvasgasd ismét a műveit, és így biztosan megtalálod a szóban forgó novellát.
2023. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azóta megtaláltam, Örömhír a címe.


Ad hoc volt szükségem a címére, mivel a barátommal beszélgettem, és erre a műre szerettem volna hivatkozni, tehát nem nagyon szerettem volna átnyálazni az összes egypercest :D

2023. okt. 15. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a múltkor kerestem egy Örkény novellát és sehol se találtam, mire kiderült, hogy nem is Örkény, hanem Moldova írta... :D
2023. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!