Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A KÖKI Terminál plázában...

A KÖKI Terminál plázában mennyire könnyű megtalálni a (fizetős) mosdót a metró- és MÁV-bejárattól és visszatalálni a metróhoz onnan?

Figyelt kérdés

A kérdés előzménykérdése:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..


Nekem eléggé nehéz volt megtalálni legutóbb, és onnan visszakeveredni a metróhoz... Legalábbis amikor utoljára voltam ott, akkor kérdezni kellett, hogy merre kell menni, mert egyszerűen annyira eltévedtem... És attól félek, hogy következő alkalommal már meg se találom, illetve ha meg is találnom, nem találok vissza a metróhoz... :-S



2023. okt. 19. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak ott kihelyezve térképek, jelölve azt, hogy épp hol állsz. Így azok alapján könnyebben tudsz tájékozódni. Egyébként tudom, hogy mennyire kellemetlen megpróbálni tájékozódni egy ismeretlen helyen. Ha a térkép nem segít, akkor sem para megkérdezni. Pl nemrég az ikeába úgy mentem be, hogy át akartam venni az online megvásárolt dolgaimat, teljesen el voltam veszve, megkérdeztem a biztonsági őrt, hogy mi merre, készségesen válaszolt is (persze még ezután is szerencsétlenkedtem egy darabig), de egyáltalán nem éreztem gáznak útbaigazítást kérni.
2023. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!