Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek lefeküdni bárkivel is....

Félek lefeküdni bárkivel is. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan fiatal, és nem vagyok már szűz sem. Eddig egy sráccal voltam, de vele is csak vaksötétben és úgy, hogy ne nyúljon "olyan" helyekre... Ez nem egészséges, de félek, hogy nem tetszenék senkinek, vagy pl érezné, hogy benedvesedtem, orális szexről már nem is beszélve... Nem tudom elhinni a szerelmemnek sem, hogy úgy szeret, ahogy vagyok. Mit lehet ezzel kezdeni?
2010. okt. 18. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Ne vedd leszólásnak,de az ilyen érzéseknek biztos van valami háttere,hatalmas önbizalomhiány,vagy bármi.Nem tudom,mivel nem vagyok pszichológus.De egy szakember biztosan tudna segíteni. Egy próbát megér,nem?:)
2010. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sajnos én is pont ilyen vagyok...
2010. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Betegek vagytok és lelkileg éretlenek is.
2010. okt. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszi, nem veszem leszólásnak, én is gondoltam már rá.

2. válaszoló: te mit tudsz tenni ellene? hogy próbálod legyőzni ezeket a gátlásokat?

2010. okt. 19. 19:31
 5/5 anonim válasza:

2.válaszoló vagyok:


Sajnos nem tudok tenni ellene semmit,csak abban reménykedek hogy ha lesz barátom akit igazán szeretek akkor majd sikerül feloldódnom.Neked azt tanácsolnám,hogy bizz meg a barátodban,mert úgy szeret ahogy vagy,és nem akar neked fájdalmat okozni.Hogy ennyire gátlásos vagy tényleg nem jó, szerintem néha-néha engedd meg a barátodnak, hogy "olyan" helyre nyúljon, előbb utóbb egy kicsit feloldódnál.Ha szeret a barátod szerintem megérti, hogy egy kicsit másképp látod a dolgokat, de engedd meg neki, hogy segitsen.Ha van még kérdésed irj!

2010. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!