Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lefeküdni pár órára?

Érdemes lefeküdni pár órára?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova csapjam a kérdést úgyhogy ide rakom.

Érdemes lefeküdni aludnom 3 órára?

5-kor kelek és most fejeztem be a tanulást. Van értelme lefeküdni aludni?


2011. jún. 7. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van. Néha 2 óra is csodákra képes (amikor az embernek kisgyerekei vannak...).
2011. jún. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, mert legalább pihensz egy kicsit, de a felkelés pedig elég nehéz lesz pár óra alvás után.. :D
2011. jún. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4 óra tanulás eléggé letépte az agyamat, de érzem ha lefekszek aludni akkor első 3 órát offolom azt pedig nem szeretném, viszont ha meg nem fekszek le aludni akkor betompul az agyam és minden vizsgát elbaszok.


Ezt hívják úgy hogy elkúrtam?

2011. jún. 7. 02:00
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy az első 3 órát offolod? :D


Megiszol 2 kávét gyorsan egymás után, csinálsz egy jó kis huzatot a szobában, ugrálsz egy kicsit, és már magadnál is vagy. Még mindig jobb, mint egyáltalán nem aludni. Csináltam párszor olyat még elsőben, annál még az 1 óra alvás is jobb.

2011. jún. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van mégegy megoldás: ha tényleg nagyon szoros a program, akkor megkérhetsz egy barátot, hogy vegye fel az előadást hangrögzítővel. Úgy akkor alhatsz is és nem is veszitesz a tanulásból. Tudom, hogy az iskolák nem nagyon szeretik az ilyesmit, de a mai világban szorúlt helyzetben mégis megoldható egy kis masinával a mellényzsebben, elől űlve az első sorban. :) De, ha nem megoldható, akkor a barát jegyzetéről lehet fénymásolatot kész
2011. jún. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1,5 ora egy alvasi ciklus. Tapasztalom szal 1 ora pihi utan meg hulla vagyok 1,5-nel pont jo. Felteve ha egybol mely alomba merulsz.

Tehat 1,5 ora tobhszoroseit kene aludni ha egybol bealszol.


Ha van iPhone-od ajanlom a Sleep Cycle appot, tenyleg jo csak kozben tolton kell lennie a telodnak es nem zarhatod le es nem telefonalhatsz mert leall- airplane mod ajanlott. Az agyadban a giroszkop erzekeli h hogy forgolodsz es egy feloras intervallumon belul ebreszt.


Egyebkent frissito trukkok:

- hideg zuhany

- hideg viz arcmosas es ful es nyak moge

- kv, energiaital, koffeintabletta

- tea, reggeli

- ugribugri

- egy kor a haz korul a friss levegon

- megpofozod magad xD

- repulosot szippantasz- az ajultakat ezzel ebresztik fel

2011. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!