Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pco betegség tünetei? Mihez...

Pco betegség tünetei? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azok tanácsát szeretném kérni akik hasonló cipőben járnak mint én. 17 éves koromban volt petefészek cisztám amivel műtöttek. Ekkor kezdődött az, hogy az államon pár szál fekete szőr elkezdett nőni. Epilátorral eltávolítottam a fekete szőrszálakat, viszont azóta egyre több nő és egyre erősebbek. Voltam hormonvizsgálaton is ahol nem találtak semmit. Pcora vagy egyéb hormonális betegségre gyanakszom. Milyen vizsgálatokra érdemes még elmennem? Esetleg az államon lévő szőrszálakkal mit tudnék kezdeni? Fogamzásgátlót is szedtem erre a problémára viszont azt abba kellet hagynom a mellékhatásai miatt. Azóta nem próbálkoztam újabb gyógyszerrel. A menszeszem normálisan megjön mindig.

2023. okt. 22. 15:52
 1/2 anonim válasza:
Esetleg lézeres szőrtelenítés? Nekem is megkeseríti az életem
2023. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos jelenleg nem tehetem meg, hogy elmenjek lézeres kezelésre. Ha betegség áll a háttérben azt szeretném kezeltetni. Mivel az orvosom szerint minden rendben van így nem adott tanácsot. Milyen kivizsgálásokra érdemes elmenni?
2023. okt. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!