Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a temu nevű oldal/app...

Ez a temu nevű oldal/app megbízható? Valaki rendelt már onnan? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit a facebook minden masodik post utan az arcodba tol es MINDEN KAPHATO, OLCSON!!! a fo uzenete, az szerinted minoseget arul?
2023. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De nem ez volt a kérdés. Aliról, Sheinről is rengetegen rendelnek, pedig ott sem minden minőségi. De azt sem lehet mondani, hogy minden nagyon gagyi lenne.

Rengeteg dolgom van a Sheinről, ruhákból is volt 100% műszál, Vinteden eladtam.

De van, ami igazán jó minőségű nyári ruha. Van, amit el sem adnék 10x annyiért sem, annyira jól néz ki, annyian megdicsérik rajtam.

De millió szépságápolási kellék, konyhai dolgok, stb.

Mit gondolsz, amit a boltokban megveszel, azokat hol gyártják? Svájcban?

Rengetegszer látom boltokban pontosan ugyanazt, amiket online rendeltem - csak én töredék áron, ingyen szállítással megkaptam, a boltban meg 10x annyi.

2023. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!