Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fordult már elő valakivel,...

Fordult már elő valakivel, hogy megszokásból egy olyan megállónál jelzett, ahol általában le szokott szállni, de akkor továbbutazott? Mennyire volt kínos, ha nem volt egyetlen leszálló se?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Jártam már igy, nem is egyszer, de eddig még senki nem szólt be nekem, hogy ne szórakozzak már.
2023. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam inkább az szokott előfordulni, hogy nem a megszokott busszal megyek, hanem valami ismeretlen helyen, és úgy jelzek egy korábbi megállónál. Nem ugyanaz, mint a kérdésben, de igazából nincs ránkírva, hogy miért jelzünk rosszkor 🙃

Elég kellemetlen, de ha annyira kevesen vannak, hogy látja a sofőr is, hogy én voltam, akkor inteni szoktam, hogy bocsi... Így szerintem annyira nem foglalkozik vele senki.

2023. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bárkivel megesik, hogy hibázik. Egy ilyen hibából meg semmi gond nincs, senkit nem ér kár. Ha le akarnál szállni, akkor is megállna a busz. Amikor jeleztél még azt hitted, hogy ott akarsz leszállni, közben rájöttél, hogy mégsem. Nincs ebben semmi kínos.


Nem azzal kell foglalkozni, hogy kínos hibázni, hanem hogy ha már hibáztál, abból megpróbálj okulni, hogy máskor legalább ugyanazt a hibát ne kövesd el, inkább valami más hibával próbálkozz, amiből valami mást tanulhatsz meg.


Sokkal rosszabb, amikor emberek a kínos/ciki dolgoktól tartva rettegnek, vagy nem is mernek bármit megtenni/megpróbálni, amit kellene.


Az egyetlen ciki dolog az, hogy emberek azzal foglalkozzanak, hogy valami ciki vagy nem...

2023. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!