Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaposvár népességcsökkenés?

Kaposvár népességcsökkenés?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom hogy ennek a lapnak lehet e hinni, de ahogy olvastam felkeltette érdeklődésemet az agglomeráció szó. Úgy tudom kaposvár nem rendelkezik ilyen területtel.

Vagy tévedek? Majd linkeletek mást is mert érdekel a vélemémyetek.



2023. okt. 23. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan jelenség, hogy a városba a környező településekről járnak be dolgozni vagy iskolába, bevásárolni, szórakozni? Ez az agglomeráció.
2023. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem csak butapestnek van.

Minden nagypbb településnek, városnak van valamekkora vonzáskörzete.

Kaposfüred, Toponár, Töröcske, Kaposszerdahely, Szenna, Zselicszentpál, Zslelickislak, Kaposújlak, Kaposmérő, Yutah, ezek mind Kaposvár vonzáskörzetéhez, agglomerációjához tartornak.

2023. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Itt meg az élhetőségi szempont.

Látszik hogy elégge rossz helyezésen, úgy tűnik szita károly bohóckodása kempingezése ide vezetett, a nyugdijjas lakosok nem akarnak egy dinamikus várost ezt látjuk és érezzük, nem is ezzel van a baj, a problémán ott kezdődik hogy: egy táblázat ahol pontokban méri az élhetőséget egy (Vár)megyeszékhelynek, (nem bírom megszokni ezt a vármegyézést köztársaság ellenére vár megyék meg főispánok vannak) és A nagy és hatalmas Budapest 100 ponton van, a Mészáros cége által épitett hotel nyoma sehol nincs ennek ellenére Budapesten most egy 90 méter magas toronyot akarnak az árpád híd körzetében szintén a Stróman egyik cége, meddig lehet ezt csinálni? Hogyan legyen nagy Magyarország

Amikor Budapest egy parazita lett és elnyel mindent és a két egység leszakadása elkerülhetetlen én meglátásom szerint.

2023. okt. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!