Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapest Gyerekkel????!!

Budapest Gyerekkel????!!

Figyelt kérdés
Kis városból költözünk fel Budapestre és nagyon kíváncsi lennék, hogy aki Pesten él gyerekkel vagy gyerekekkel milyen ott az élet??? Leginkább a biztonságra gondolok mert sokat lennék velük egyedül 2 gyermekünk van ,biztonságos illetve gyerek barát kerületekre lennék kivacsi:)köszönöm

2023. okt. 25. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a X. kerületben vagyunk annak is bizonyos részén. Itt nagyon gyerekbarát, rengeteg játszótér, óvoda, iskola, bölcsi, bolt, kórház, rendelő. El sem kell hagynom a kerületet, ha nem akarom. Mintha egy kis városban élnék.

Előtte éltünk a központban VIII.kerben, na ott én nem szívesen nevelnék gyereket.

2023. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a XI. kerületet (Gazdagrétet, Őrmezőt). Biztonságos, kéregetők ritkán vannak, kiváló összeköttetés a belvárosba, közel a 4-es metró, sok autóbuszjárat.
2023. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, folytatom:

Gazdagréten Prima, Aldi, Spar, Penny, orvosok, állatorvosok, ügyvédek, bankok: Budapest Bank, K+H, apró üzletek, r. kat. és ref. templom, 2-2 bölcsőde, óvoda, alapiskola, több középiskola stb.

2023. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 😊
2023. okt. 25. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Szívesen tettem. Még megtoldom Gazdagrétet, ahol csakis panelépületek vannak: vannak játszóterek, kocogóknak körpálya, gyermekeknek közlekedési játszótér, ingatlanközvetítők, 3 gyógyszertár, nagyon jó a budai hegyekből leszálló friss tiszta levegő.
2023. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!