Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panel fürdőszobába lehet...

Panel fürdőszobába lehet gipszkartont ragasztani?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha ragasztva van a karton, nem gipsz alapú ragasztóval, hanem cement bázisú csemperagasztóval, akkor az burkolható lenne mennyezetig?

Gondoltam óvatosan megdubelezem az impregnált kartonokat is pluszba, de csak annyira hogy el ne törjenek.


Tudom, hivatalosan a ragasztás nem jó vizes blokkba, de cement bázisú ragasztóval se próbálkozzak?

S1 re gondoltam...


Valaki szerkezetre esküszik, valaki pedig a ragasztást preferálja (ismert burkoló!).


Köszi a véleményed.



2023. okt. 28. 18:55
 1/8 A kérdező kommentje:
60as lapokkal lenne mennyezetig rakva*
2023. okt. 28. 18:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kockáztatnék. A gipszkarton ehhez gyenge anyag szerintem. El tudom képzelni, hogy a nagy súlytól egyszerűen szétszakadna. A cementes ragasztód megköti a gipszkarton papírrétegét, a gipsz meg széthasad és a csempe leesik a másik oldalon.
2023. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem túl jó ötlet, egyszer azért, amit az egyes írt, kétszer pedig azért, mert ha az nem is következik be, a pára megeszi, és aztán esik szét.
2023. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább szerkezet?
2023. okt. 28. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. Ott elég egy réteg karton is? Így is elvesz a térből sokat..
2023. okt. 28. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, 1.2 cm egy réteg karton. Tényleg ennyi is számít?
2023. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, minden oldalról számít.. panel fürdőszoba..kézmosó kád stb. Számít.
2023. okt. 28. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!