Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért számítják be szerint...

Mennyiért számítják be szerintetek a konzolmániába Esztergomban?

Figyelt kérdés

Cyberpunk 2077 használtan vettem, de nagyon jó állapotban van,

Rainbow six siege új állapot,

Assassins creed valhalla új kb. 2-ször játszottam ki.

CoD Cold War új egyszer játszottam ki,

CoD Modern Warfare (2019) új, alig játszottam vele.

Szerintetek egy harmincezres tétel vásárlásakor mennyiért számítják ezeket bele? Egy olyan 10000ft-ért?

Mert annyiért lenne jó, 10000 alá nem megyek, de annyit adnának érte?

Az Esztergomi konzolmániáról beszélek. Mik voltak a tapasztalataitok beszámításról?

Mennyiért számítanák be a tételeket?



2023. okt. 29. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván kevesebbért számítják be mint amennyiért ők el tudják majd adni, hiszen hasznot akarnak rajta. Így az aktuális piaci értékénél kevesebbet fogsz kapni. Inkább add el te magad és a pénzből vedd amit szeretnél. Persze így lehet csak hetek, hónapok múlva fog elkelni és így később kapsz pénzt.
2023. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen annál az árnál lejjebb kell menned, mint amennyibe újonnan a legolcsóbb akciókor került, hiszen ha újonnan be lehet(ett) szerezni valamennyiért, a használtat nem fogja elvinni senki sem többért.
2023. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1000 Ft / db
2023. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!