Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül raktárt bérelni?

Mennyibe kerül raktárt bérelni?

Figyelt kérdés

Egy csomó holmim összegyűlt, amiket nem használok, de emlékek meg minden, ezért nem akarom kidobni őket. Illetve képtelen vagyok erre, mert gondolom van az elengedéssel/lezárással. Nálunk novemberben lesz a lomtalanítás, szóval most pakolásban vagyok, és szeretnék tiszta lappal indítani a házban, szóval amit képes vagyok kidobni, kidobom, amit nem, elvinném raktárba.

Tudom, hogy ez nem a probléma megoldása, mert a ki nem dobott cuccok lejárt sémákat képviselnek, és a raktár a tudattalanom szerepét tölti majd be, ahonnan előbb-utóbb úgyis ki kell söpörnöm majd, stb, stb…. Már kinéztem a pszichoterápiás rendelőt, de jelenleg a raktár is kell.

Pesti oldalon szeretném, XVII. kerület, vagy közel ahhoz. Kb 10-15 nm elég (remélem). Hosszú távra bérelném, hogy ne legyen szorongáskeltő a határidő.



#tárolás #raktár #Raktárbérlés
2023. okt. 29. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A raktárért jócskán fizetni kell.

Nem fogja megérni.

2023. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


A gatyádat is ráfizeted.

2023. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy megkérik az árát, de ez egy szükséges kiadás számomra.
2023. okt. 29. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!