Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Csokit vagy csalunk" /vagy...

"Csokit vagy csalunk" /vagy valami hasonló/ Mi ez az idiótaság?

Figyelt kérdés
Ma legalább 5x csöngettek be ezzel a szöveggel. Mi ez? Ez megint valami új netes örültség? Komolyan a következőt zaklatásért fel fogom jelenteni.
2023. okt. 31. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Halloween van.
2023. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Halloween van. Hadd játszanak. Holnap már nem fognak jönni
2023. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És, ennek mi köze ehhez a csengetgetéshez?


Azt értem, hogy Halloween van (bár nem értem miért jött be ez az amerikai idiótaság, de OK legyen Halloween, faragjon tököt aki akar, ebben is majmoljuk amerikát legyen. Bár nem értek vele egyet de elfogadom).

2023. okt. 31. 23:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Trick or threat". Amerikában a beöltözött gyerekek ezzel a szöveggel csengetnek be a környéken beöltözve halloweenkor.
2023. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4: Aha, hát jó. Akkor menjenek amerikába csöngessenek ott. És ebből az ökörségből lett ez a csokis szöveg? És ha a következőt pofán verem egy baseball ütővel, mert nem hagy dolgozni (home office)? Akkor majd pislog?
2023. okt. 31. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor védekezésre képtelen személy ellen elkövetett súlyos testi sértés bűntette miatt vonnak majd felelősségre a bíróságon.
2023. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Justinianus ***** válasza:
93%
És akkor csodálkozunk, hogy az úton beverik egymás szélvédőjét, a másik halálra szurkálja a szerelmét, amaz bemegy és megveri a tanárt, meg van olyan birka is, aki a becsengető gyerekek fejét baseball ütővel verné szét...
2023. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Jövőre is ez lesz. Majd írd ki az ajtóra, hogy hozzád ne csöngessenek, nincs csoki.
2023. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, ez a nap a gyerekek számára erről szól, nem pedig arról, hogy tömegesen ellepjék ilyenkor a temetőket, és minden évben újonnan vásárolt üvegmécseseket (amik amúgy újrahasznosíthatóak lennének) gyújtsanak elhunyt szeretteik sírjain, mivel jó esetben nekik nincs ilyen hozzátartozójuk. Kérlek, ilyen hozzáállás, empátia és türelem mellett ne vállalj gyereket, másokét pedig legalább ne bántsd. Nekem sem szórakoztató, amikor a felettem lakó gyereke este 10-kor is ugrál a fejem felett amikor vizsgákra készülnék, viszont ezt megoldom egy fülhallgatóval, és ha esetleg találkozunk a lépcsőházban, akkor nem azzal kezdem, hogy agyonvágom a gyereket egy baseball-ütővel, hanem kedves vagyok vele. Te nem voltál soha gyerek, kérdező? Inkább gondolkozz el magadon egy kicsit.
2023. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Jövőre öltözz be valami rémisztő figurának,morogj,úgy nyiss ajtót,tuti nem csöngetnek többet.
2023. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!