Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk ti cigiztetek 15-évesen?

Fiuk ti cigiztetek 15-évesen?

Figyelt kérdés
Ha igen a szüleitek mitszolt hozzá amikor megtudták ? És hogy tudták meg , És nem vertek meg érte ? Azér kérdem mer énis egy 15-éves srác vagyok és énis kiakarom próbálni a cigit
2010. okt. 19. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Isten ments!!!!!!!! Már úgy is utálom ha rámfújják az aluljáróban a büdös füstjét. Ki akarod bróbálni bazz??? Mert mért?? Mert a többiek cigiznek és menő vagy mi?? Hát öreg rászoksz és üdv tüdőrák, remélem szüleid felpofoznak ha megérzik a cigiszagod!!!

Bocs

2010. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hülye vagy... ne powerkodj... főleg hogy ez nemszámít annak.


:D

2010. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kipróbálni kipróbálhatod, meg is mondhatod a szüleidnek, ha próbáltad, nincs benne semmi, ők is próbálták valószínűleg. Amúgy én 17 éves vagyok, de se 15, se 12, se 16 éves koromban nem cigiztem, és most sem cigizek.
2010. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
amúgy meg cigizz nyugodtan, így nagyobb az esélye hogy hamar meghalsz, és kevesebb lesz a hülye a viláágban :D gyerünk húzz bele! (vagyis szívj inkább :P )
2010. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ne tedd.. 21 vagyok én is cigiztem szar és borzasztó nehéz leszokni,nem leszel töle menö csak egy kis csajriasztó 1 évre (egy doboz cigi).ha meg piszkálnak hogy nyúl vagy ha nem teszed vagy hasonló mond hoyg te már leszoktál :D
2010. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Inkáb nempróbálom még ki . Majd 18 évesen ráérek mindenre.
2010. okt. 19. 17:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 19 éves egyetemista vagyok, soha életemben nem szívtam el egy szálat sem, mégis teljes életem van. Ja és nem vagyok otthonülős kocka.
2010. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem cigiztem csak kipróbáltam, azt mindenki kipróbálja, aki nem és úgy jár a pofája, az nekem ne magyarázzon, hogy jó vagy nem jó. Na nem mintha most cigiznék, de mindenki ki próbálja ilyen idős korban. Aki letagadja az is!!!
2010. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

OFF: Már ne is haragudjatok, de nem az volt a kérdés, hogy kipróbálhatja-e a cigit, vagy nem. A kérdés az volt, hogy cigiztetek-e már 15 éves korotokban.


A kérdésre válaszolva: Én nem dohányzom

15F

2010. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
egy szálat énis kipróbálok holnap . De a szagátol félek hogy megérződik a ruhán és lebukok. Mitegyek hogy neérződjön ?
2010. okt. 19. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!