Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi Vinteden a top 5 legkereset...

Mi Vinteden a top 5 legkeresettebb áru?

Figyelt kérdés
A ruhakat tudom, abbol rengeteg van fent, de erdekel, hogy miket vesznek meg ott leginkabb az emberek

2023. nov. 5. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Top 5-öt nem tudok mondani, de a könyveket is viszik, főleg ha népszerűbb és keresett
2023. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én idáig csak rucikat vettem, az ismerőseim rendszeresen vesznek könyveket és játékokat.
2023. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a maga módján mindegyik kategóriából visznek mindent, csak meg kell felelni pár feltételnek.

Pl.:

- Jó minőségű fotók. Ha ruha akkor felvéve is kép.

- Hibátlan állapot, de állatpotnak megfelelő hirdetés. Nem, nem új, címke nélkül kategória az a termék amit akárcsak egyszer is hordtál.

- Reális árazás. Sokan azt mondják, hogy nem kalkulálnak azzal, hogy vevővédelem és szállítás, mert abból úgyse látnak semmit. Ez így igaz... de amikor megnyomod a vásárlás most gombot és a végösszeg olyan, hogy már-már a bolti új árat közelíti akkor inkább visszalépsz. Igenis kell számolni azzal, hogy ha 800 forint a szállítás (most épp a fox ennyi) és még 1000 forintos termékre 300 forint a vevővédelem, akkor nem mindenki akar kiadni 2100-et.

- Csomagkedvezmények. Nem kell elvetemült lenni és 50%-os kedvezményt adni 5 termékre, de mondjuk 5 terméknél 15-20% jöjjön le... ezerszer inkább vesznek az emberek olyantól akinél van csomagkedvezmény. Még akkor is, ha csak egy terméket vesznek. Valószínűleg hasonló áron ugyanaz a termék minimum 4x fennvan. Attól fognak venni aki ad csomagkedvezményt.

- Adj utat az alkunak. Ha kell, direkt úgy árazz, hogy arra még 500-1000 forintot le tudjanak alkudni. Jól fog esni a vevőnek, hogy "olcsóbban" jutott hozzá a termékhez.

2023. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Nekem viszont leszakad a pofám azon, hogy mennyi cig@ny van fent akik pofátlan összegeket nyögnek be.
nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%
ékszer, könyv
dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ruhák, könyvek. Érdekes, én egy ékszert sem tudtam eladni, azokat nem nagyon viszik.
márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!