Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az én telefonszámommal hívogat...

Az én telefonszámommal hívogatnak embereket, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kb. 3 nap alatt 5-6 különböző hívást kaptam, hogy kerestem őket és visszahívtak. Nem indítottam egy hívást sem ezekre a telefonszámokra. A negyedik ilyen jellegű hívás után bementem a szolgáltatómhoz és jeleztem a problémát. Azt mondták, hogy 30 napon belül kivizsgálják az ügyet és küldenek ímélt, a számlám elvileg nem lesz magasabb összegű, de ha mégis, a szolgáltató visszafizeti a különbözetet. Nemsokára megint hívtak egy számomra idegen számról, amit jobb ötlet híján kinyomtam (gondolva arra, hogy ne fogyasszam a másik pénzét). Szerintetek mit lehet tenni ilyen helyzetben? Várjak az ímélre és nyomjam ki az összes hívást? Gondolom, ha kikapcsolnám a telefonomat, attól még tudnák használni a számomat.. Ti mit tennétek? Szerintetek tegyek valamit vagy csak legyek simán türelemmel? Köszönöm előre is.

2023. nov. 8. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer volt valami hasonló velem is. Egy régi haverját hívta, szóval biztos, hogy nem téves a szám.

Én azt a választ adtam neki, hogy a szolgáltatónál valószínűleg egyszer már valaki használta ugyanezt a számot, csak azóta kiadták másnak (nekem). Az előző tulaj megszűnttette az előfizetést, és ugyanazt a számot kaptam.

Igen, ilyen is van.

2023. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Átvették az irányítást a telefonod felett. Nincs ötletem mi lenne a megoldás
2023. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!