Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookos csoportba vásárolta...

Facebookos csoportba vásároltam használt nadragokat de viszont nem olyan állapotban van mint a képeken. Fel jelenthetem???

Figyelt kérdés
Az egyik piszkos volt. Fel jelenthetem?
2023. nov. 9. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mosd ki! Hol akarsz bejelenteni egy piszkos nadrágot?
2023. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mosd (tisztítsd) ki.
2023. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kinevetnének és elküldenének.


Tudod hány pitiáner hasonló eset zajlik nap, mint nap?


Megelőzhetted volna a bajt.


Videóhívás, termék bemutatása jó fénykörülmények között, stabil kamerával.


Sok dolgot vettem és adtam is már el.

Pl dig.rajztáblát élőben mutattam be discord hívásban.


Az illető megvette és külön köszönetet is írt a tisztességes bélésért, amiben kézhez kapta az eszközt.


Max leértékelni tudod az eladót fb-on, mert már ilyen is van.


Volt nem egy olyan eset, amikor át akartak vágni, csak olyat tettem, amikre nem számítottak.


Pl személyes átvételkor nem is maga az eladó jött, hanem a pasija.

Már ez gyanús a legtöbb esetben, ám nem jött össze neki... Ugyanis ismertem a srácot régről.


Így nem keménykedett, se semmi.


Átadta a cuccot, én meg egyből kiszúrtam, hogy a szabályzó gomb ferde kicsit.

Elővettem a hosszabbítót, amit az egyik ottani bódés beleegyezésével használhattam az eszköz lecsekkolásáig. Elmondtam őszintén, hogy nem akarom, hogy átb.szanak vételkor.


Megértő volt.


Az eszköz tesztelése után kértem a srácot hívja fel a nőjét.

Itt már tudtam, hogy át akartak cseszni.

Innentől én fordítottam előnyömre a helyzetet sarokba szorítva őket.


Csajnak a srác egykori becenevét mondtam, így leesett neki, hogy ismerem.

Kellemetlen helyzetbe hoztam őket, hogy tudom mi a helyzet, azaz a szabályzó hibát tudattam vele.

Hebegett-habogott, megtörtem a zavarbalétét egy kis kamu sztorival, hogy:


Ha nem bánják megveszem, viszont: jajj, hát hibás, így a szerelőnek is fizetnem kellene, ezért csak ennyiért tudnám megvenni.


Harmad áron megkaptam szó nélkül.

Aztán megszereltem. 🙃

Máig egyik eszközöm modellezéshez, faragványokhoz.


Előnyt is kovácsolhatsz az ilyen helyzetekből.


Sok történetem van a nem éppen tisztességes emberekről. Velük szemben kell egy kis ravaszság, talpraesettség, megfontoltság.

2023. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanuló pénz. S szerencse, hogy pl nem egy fél milliós objektívről vagy hasonlóról van szó.
2023. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A feljelentés akkor lehet jogos, ha mondjuk fizettél, de nem kaptad meg a cuccot, és az eladó nem tudja bizonyítani, hogy feladta.

Negatív véleményt írhatsz, pénzvisszatérítést kérhetsz, ha mondjuk újszerűként vagy nagyon jó állapotúként leírt ruha kb. olyan, mint egy agyonhasznált felmosórongy, azaz jelentősen eltér attól, ahogy hirdetve van, a hibák nincsenek fotózva, vagy nem szerepelnek a leírásban.

Mit takar pontosan, hogy piszkos volt, ill. mosással eltávolítható piszokról van szó? Ha igen, én abban az esetben nem foglalkoznék vele, kaptam már úgy ruhát többször, hogy mondjuk büdös volt kicsit. Ott pl. nem a mosás hiányát gyanítottam, valószínűleg dohos pincében, padláson, gardrób mélyén volt tárolva akár évekig, nagy kaland.

2023. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!