Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok Baranya megyén belűl...

Tudnátok Baranya megyén belűl szép erdőket mondani, ahova el lehetne menni kirándulni?

Figyelt kérdés

A Mecseket ne, mert ott már voltam párszor.

Előny ha kevésen járnak oda.



nov. 10. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azon kívül esetleg a Villányi-hegység van még ott, vagy esetleg a Zselic, de a Mecsekkel együtt mindháromban találhatóak szép, és nem sűrűn látogatott helyek, a felfedezés öröme pedig csupa kellemes meglepetés. Ha nem tervezel konkrét túraútvonalat, csak mész amelyik turistaútvonal(ak)on gondolod, (persze ésszerű távolságokat, hogy visszaérj időben), és nem nézel előre utána a látnivalóknak, úgy szerintem sokkal izgalmasabb egy ilyen kirándulás.
nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Almamellék mellett Sasrétpuszta.

Bár az lehet már inkább Somogy-megye, mindenesetre valahol a megye határon van. Van ott egy vadászkastély, ami egy panzió és étterem, egy kis tó és egy erdei kisvasút, ami Almamellékről indul. Emelett több tanösvény is van arrafelé illetve nyári táborok.

Egy nyugis kis környék az erdő közepén.

Innen nem messze található Kardosfa, ott szintén van egy hotel, és arra van a Zselici csillagvizsgáló és a csillagpark ahol éjszakai csillagnéző túrákat is szoktak szervezni.

Szóval van errefelé is kikapcsolódási lehetőség, ha szereted az erdei környezetet, akkor például ezeket tudom ajánlani, illetve az egész Zselicet és környékét. :)

ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!