Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakire ráírok msn-en...

Ha valakire ráírok msn-en mikor nem ér rá, azt sokan miért úgy intézik el, hogy bunkó módon nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
És sokszor még "szabad" is az állapotuk. Legalább annyit írhatnának hogy most ne írjak vagy most nem érnek rá vagy valami. Miért kell bunkónak lenni sokaknak? Én ha nem érek rá akkor is válaszolok, hogy esetleg most nem érek rá.
2010. okt. 19. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert te ilyen vagy ők meg olyanok, nem lehet egyforma a világ, nem lehet mindenki ugyanolyan, unalmas lenne.
2010. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor is miért fáj nekik legalább megírni hogy nem érnek rá vagy valami? Így olyan bunkónak tűnnek.
2010. okt. 19. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs ott a gépnél nehéz visszaírni.
2010. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mondjuk amikor visszajön a géphez utólag, hogy bocsánat csak ezért meg azért nem írt...
2010. okt. 19. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ott szoktam hagyni zöldön, ha ír valaki és nem írok vissza tudja hogy nem érek rá/nem vagyok ott, majd ha lesz időm válaszolok. Sose szoktam bocsánatot kérni ilyen miatt, ha nekem nem válaszolnak azonnal én sem várom el, sőt. Persze egy beszélgetés közepén 15 perc szünet szó nélkül az más.
2010. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez hozzáállás kérdése. Én az msn-t kicsit úgy kezelem mint egy emailt, amit mindig látok. Attól még hogy zöld vagyok, nem jelenti azt hogy mindenkinek válaszolni fogok. Egyébként e miatt szoktak sokan rejtett módban kapcsolódni az msn-re.


Én nem állítom magam át rejtettre, viszont nem csinálok problémát abból, hogy nem válaszolok egy ideig annak aki írt, ha épp nem érek rá. Ha 5 ember beszél hozzád msnen, közbe dolgozol, meg segítessz valakinek, és mondjuk rl is vannak nálad, akkor eléggé meg lehetne őrülni ha minden villogásnál reagálni kellene.


Ilyenkor azért nem állítom át magam elfoglalt-ra, mert az olyan mintha azt mondanám: most ne zavarj (Pedig írhatnak nyugodtan, max nem válaszolok), meg nincs időm is állítgatni mindig hogy most ráérek, most nem. Úgyis rájönnek hogy elfoglalt vagyok, ha nem írok vissza.

2010. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Én alap állapotban elfoglalt vagyok, de mindig visszaírok.

2. Ha nem vagyok a gépnél akkor általában a nem vagyok a gépnél-re teszem az msn-t, ennek ellenére van egy-két idióta aki rámír, hogy szija, meg rezeg is, na most ha nem vagyok a gépnél az mit is jelent? Jaaa, hogy nem vagyok a gépnél, ergó kinn vagyok az udvaron vagy fürdök vagy mittomén. Sztem egyértelmű, nem kell nyomorultnak lenni. Ha visszajövök írok, de nem értem miért kell rezegni... Mindegy idióták.

3. A szia, mizu? kérdésre allergiás vagyok, ilyenre alapból nem írok vissza!

2010. okt. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!