Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak a fórumokon...

Miért vannak a fórumokon nagyképű arcok?

Figyelt kérdés
Ha valami nálad nem stimmel az user error csak te lehetsz a hibás, ha véletlenül valami megoldást te is tudsz egy másféleképpen te hülye vagy hozzá csak ő tudja a tutit. Én pl elismerem ha másnak is igaza van vagy az én hibám de ezek semmit. Én elhiszem,hogy sokan nagyon okosak pl programozók vagy egyéb területen dolgoznak de nem kéne mindenható egoista isten módjára viselkedni.

nov. 12. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem a víz hibája az, ha nem tudsz úszni.
nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1/


Nem az agyad hibája ha hülye vagy.

nov. 12. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
😂😂😂
nov. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A magyarok többsége nem az eszéről híres, viszont frusztrált és okosnak hiszi magát - ez az egyik ok.

Egy névtelen fórum meg kíváló lehetőséget biztosít a sok lelki nyomorultnak, hogy kötekedjen, beszóljon, kint az utcán meg nagy eséllyel megmukkani nem mernek.

Nem tudom, voltál-e már a pc fórumon. Az ottani nagyöregek gyakorlatilag orvosi esetek, képesek azon kiakadni, hogy pontot vagy kérdőjelet tettél a mondatban, és gusztustalan stílusban kommunikálnak. Nyilván nem az utcán fogja ezt művelni, mert akkora pofont kapna, hogy felállni nem tudna.


A GYK ugyanez a kategória: 80-90%ban a söpredék jár fel. Unatkozó öregedő titkárnők, löttyedt férfiak óvodás szintű trollkodása, poénkodása. Nüansznyi dolgokba kötnek bele, paneleket ismételgetnek, viszont egy

nehezebb angol fordítás általában senkinek sem megy, vagy a kifejtés értelmezése, mert ahhoz már agy is kéne.

Egyébként én már szinte csak külföldi fórumokon kérdezek. Sokkal több az érdemi válasz, jóval kevesebb a nagyképűsködés. Sajnos a legtöbb magyar nagyképűsködése mögött nincs valódi tudás.

nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/


Jártam már fent azon a fórumon de leginkább a prohardverre járok.Na ott is mindenki hülye csak ők nem ha mondasz valami jót az nekik nem jó megoldás gagyi mert szabály szerint így meg így kell megcsinálni pl windows 11 fórumban egy nagyokos külföldi windows fórumos okosságokat linkel pedig ha annyira okos maga is leírhatná.Én amúgy leszarom mit,hogy oldok meg ha működik normálisan.Egyébként ezt a külföldi fórumos dolgot én is tapasztaltam,hobbi fotós vagyok még régen mikor kezdtem magyar facebookos oldalakra töltöttem fel képeket de kipiszkáltak aztán áttértem külföldiekhez ott tök normálisak voltak.Szint úgy az autómmal kapcsolatban inkább német fórumon kérdezek.Csak mikor érzékenyebb hangulatomban vagyok néha én érzem magam hülyének az okoskodót meg nagy embernek holott élőben lehet köze nem lenne hozzá.

nov. 21. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!